.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

9 Haziran 2013

YORUM 0

Bayan Patik Modelleri

 • Sponsor
 • boncuk patik modeli

  Özellikle el işi konusunda hassas bayanları mutlu edecek bir resim galerisi ile karşınızdayız. Birbirinden güzel bayan patik modelleri ile sizlerde kendinize yakışan modelleri yapabilirsiniz.

  ayaklarınızın üşüdüğü dönemlerde sıcacık ve bir o kadar şirin olan patiklerle çok daha mutlu olacaksınız. Yeni neslin çok fazla tercih etmemesine rağmen hala patiklerden vazgeçemeyenler için bu konuyu açmak istedik.  Kış ayları için şimdiden belli modelleri beğenip yapmaya başlamalısınız. Hazır alma düşüncesi olanlar için de modellere bakarak çok daha fazla çeşit içinden beğendiğini yaptırabilir veya satın alabilirler.

  Konu altında bu tarz hamarat hanımlar varsa yaptıkları patikleri bizlere ulaştırabilirler. Bu sayede bizlerde sitemizde onların modellerini de yayınlayarak belki onların ürünlerini satmasına vesile oluruz. Ben ilgi gösteren tüm hanımlara şimdiden teşekkür ediyorum.

  Sizleri galerimizle baş başa bırakmadan önce bir kaç bilgi vermek istiyorum. Galeriye geçiş yaparak resimleri çok daha net görüntüleyebilirsiniz. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız kafi olacaktır.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz