.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Şubat 2015

YORUM 0

Bere Modelleri

 • Sponsor
 • Bere

  Son dönemlerde sizlerde dışarıda farklı farklı bere modelleri görüyor musunuz? Kimisi örgü çok orjinal modeller, kimisi ise markaların tasarladığı muhteşem tasarımlardan oluşuyor. Bu sene trendleri belirleyen elbette sokak modasında ünlülerin tercihleri oldu. Daha önce Ünlülerin bere modası konumuzda yakın zamanla ilgili bir çok bilgiyi paylaşmıştık. Bu konumuzda ise yeni trendlerden oluşan harika bir galeri ile karşınızdayız. Beğendiğiniz bazı bere modellerini bir çok önemli markanın mağazalarında bulabilirsiniz. Hadi şimdi keyifli bir tur zamanı geldi.

  Modada bakış açışı çok önemli bir unsurdur. Özellikle bir çok siteye baktığınızda aynı modellerin yer aldığını görürsünüz. Bunu bilen editör ekibimiz sizin için bir çok ülkenin önemli moda ve magazin basınını takip ederek özel bir arşiv oluşturuyor. Bu sebeple yukarıda bazı modelleri ülkemizde başarılı markalarda bulabilirsiniz demiştik.

  Özellikle bere konusunda farklı tasarımlar görürseniz sizde konumuza dahil olabilirsiniz. İletişim bölümünden bize ulaşarak resimleri ulaştırabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz