.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

15 Aralık 2013

YORUM 0

Beren Saat Giyim Tarzı , Stili , Resimleri

 • Sponsor
 • Beren Saat

  Beren Saat

  Türkiye’nin son yıllarda yetiştirdiği en yetenekli ve güzel oyunculardan biri olan Beren Saat ile ilgili olarak moda anlamında çok geniş bir galeri derledik. Ne giyer , saç stili , moda anlayışı ve en unutulmaz resimlerinden oluşan galerimiz içerisinde bunun dışında ilginç kareleri de görebilirsiniz. Elbette bir çok ünlü ismin konusunda olduğu gibi öncesinde kısa bir biyografi bilgisi paylaşalım.

  Beren Saat 26 Şubat 1984 Ankara doğumlu. 2008 yılından bu yana Türkiye içerisinde popüler 29 ödülün sahibi oldu. Son yıllarda Türkiye içerisinde yer alan en başarılı kadın oyuncularından biridir. Kariyerine 2004 yılında Aşkımızda Ölüm Var dizisinde Nermin karakterini canlandırarak başlamıştır. Filmografisi çok geniş ve etkili olan güzel oyuncu Aşk-ı Memnu , Fatmagül’ün Suçu Ne? , Hatırla Sevgili , İntikam , Aşka Sürgün , Güz Sancısı ve Benim Dünyam gibi bir çok başarılı projede yer almıştır. Bunlar haricinde büyük etki yaratan reklam filmlerinde de başarılı bir oyunculuk sergilemiştir. Elbette bu konuya yetmeyecek kadar büyük başarılara çok kısa bir sürede ulaşan güzel oyuncunun bütün kariyerini paylaşmayacağız. Sizlere biyografisinden kısa bir özet geçmek istedik.

  Konumuzun açılış nedeni olan giyim tarzı ve moda anlayışı konusunda bir çok resmi konuda bulabilirsiniz. Bununla beraber güzellik sırları , makyajı , saç stilleri gibi detaylarda galeride yer almaktadır. Özenle derlenmiş bu galeriye eklenmesini istediğiniz fotoğraflar için bize ulaşın. Zamanla sizin seçimlerinizi de konuya dahil etmeye çalışacağız. İşte bütün güzelliği ile Beren Saat resim galerisi karşınızda.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz