.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Aralık 2013

YORUM 0

Bershka bluz modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • Bershka

  Bershka

   

  Her zaman için keyifle ve büyük bir beğeni ile ürünlerini incelediğimiz Bershka markasının bu bölümde bluz modellerini detaylı olarak analiz ettik. Sizlere sunacağımız modeller için bir çok konuda detay vermeye çalıştık. Bunlar içerisinde fiyatlar , indirimler , kalite , model ve son dönemin trendlerine göre uygunluk gibi bir çok konuda bilgiler bulunmaktadır. Galeriye geçmeden önce konumuzu okuyarak bu konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Fiyatları merak edenleri çok fazla bekletmeden ilk olarak bu incelememizi sizlere sunalım. Bershka markasının bluz modelleri için indirimsiz fiyatlar 90 TL ‘ ye kadar çıkabiliyor. Ancak sizin için bulduğumuz indirimli fiyatlarla şuanda 50 ile 15 TL arasında satışları yapılmaktadır. Bir çok Bershka mağazasında bu ürünleri bulabilirsiniz. Online satış seçeneği içinse trendyol.com sitesindeki Bershka butiğini ziyaret edebilirsiniz. Online satış seçenekleri kimi zaman farklı sitelere yönelebilir. Bunun için bu opsiyonu konunun ilk açıldığı günler için değerlendirmeye almalısınız. Fiyatlar bir çoğumuza çok makul gelecektir. Elbette modelleri ve kalitesini merak ediyoruz. Bu konuda da sizlere bir çok bilgi sunacağız. İlk olarak dönemin trend renkleri ile başlayalım. Kış ayları için eskiden olsa koyu ve cansız renklerin hakimiyetinden bahsederdik. Ancak bu sezon için aynısı geçerli değil. Sizlere sunacağımız galeride de bu detayları atlamamaya çalıştık. Bunun haricinde ürünleri merak edenler için en pahalı modelini inceledik. Malzemele olarak %68 Viskoz %32 Polyester kullanılmış. Buda size kalitesi konusunda belli bir çağrışım yapacaktır. Bu tarz malzemeleri internet üzerinden nasıl üretildiğine dair inceleyebilirsiniz.  Şimdi büyük bir beğeni ile hazırladığımız galeriye geçelim.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz