.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Ekim 2013

YORUM 0

Bershka Etek Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Bershka

  Bershka

   

  Sizlere en uygun ve kaliteli alışverişi sunabilmek için AVM ve online satış sitelerini didik didik etmeye devam ediyoruz. Bugün Bershka markasının birbirinden güzel etek modellerine göz atacağız. Fiyat , model ve kalite olarak sizleri tatmin edecek analizlerle karşınızdayız.

  Bershka etek modelleri olarak mini tarzını bu sezonda sergilemeye devam ediyor. Gençlerin bir model almadan ilk ziyaret ettiği mağazalardan biri olmayı canlı renkleri ve geniş ürün yelpazeleri ile sağlıyorlar. Bu sezonda indirimler ile birlikte çıkardıkları harika etek modelleri sayesinde bizlerin favorisi olmaya devam edecekler. Bir çoğunuz fiyatlara geçmemi bekliyorsunuz. Sizleri çok daha fazla merakta bırakmak istemiyorum. İlk söyleyeceğimiz rakiplerine göre inanılmaz uygun olduklarıdır. Normal fiyatları ile başlayalım. İndirimden önceki fiyatları 85 ile 30 arasında değişiyordu. Şuanda ise trendyol.com ‘da 15 ile 40 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Mağazalarını ziyaret etme şansımız olmadı. Ancak fiyatların orada da buna yakın olacağını düşünüyoruz. Bershka kalitesini düşününce fiyatların çok çok iyi olduğunu söyleyebiliriz.

  Ekose , düz , desenli veya aklınıza gelebilecek bir çok modeli bulabilmeniz mümkün. Sizlere hemen hemen hepsinden örnekler sunmaya çalışacağız. Beğendiğiniz modelleri nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Sitemiz üzerinde satışı yapılmıyor. Sadece sizler için en uygun ve iyi modelleri analiz etmeye çalışıyoruz. Bizleri takip ederek bütün markaları sezonluk ürünleriyle takip etmiş oluyorsunuz.

  Kalite konusunda en pahalı modeli sizler için inceledik. %100 Pamuk kullanıldığı belirtiliyor. Bunu da sizlere ayrı bir bilgi olarak vermek istedik. Böylece fiyat , kalite, model olarak analiz etmiş olduk. Şimdi ise modelleri tek tek inceleme zamanı. Haydi hanımlar keyfini çıkarın ve yorumlarınızı bizlerle paylaşın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz