.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Şubat 2014

YORUM 0

Beta Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Beta ayakkabı modelleri

  Beta ayakkabı modelleri

  Daha önce mağaza adreslerini ve çantalarını ele aldığımız markanın yoğun istek üzerine ayakkabı modellerini de inceledik. Beta ayakkabıları ile hem şık görünüme hem de ucuz bir alışverişe hazır olun. Sizler için bir çok açıdan modelleri hem inceledik hem de karşılaştırdık. Galeriye geçmeden önce konumuzu okuyarak bir çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Beta ayakkabı modelleri için ilk söylenebilecek geniş renk tercihleri olacaktır. Özellikle kombin yapmak için uğraşan hanımlara muhteşem çözümler sağlıyorlar. Model konusunda zengin arşive sahip olmaları ve bu modellerde de bir çok renk seçeneği sunmaları bir çok markaya karşı kendilerine ön plana çıkarıyor. Üstüne birde indirim haberlerini alınca sizleri de haberdar etmek istedik. Normal fiyatları 400 TL ‘ ye kadar çıkan modeller şu sıralar uygulanan harika bir indirim ile 170 TL ve 60 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Bu indirimlerden yararlanabilmek için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ediyoruz. Beta mağazaları haricinde ürünleri markafoni.com sitesindeki butiklerinden de temin edebilirsiniz. Online seçenek için ilerleyen zamanlarda başka adreslerde önerebiliriz. Ancak şuan için en uygun adresler markafoni sitesinde görülüyor.

  Bir çok konuda incelediğimiz Beta ‘nın genel anlamda çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlar ve kalite baz alındığında rakipleri arasında ön plana çıkıyor. İndirimlerin büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Zaten bazı modeller şimdiden tükenmeye başlamış. Bizde son olarak sizler için seçtiğimiz modellere hep birlikte göz atalım istiyoruz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz