.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Ocak 2014

YORUM 0

Beta çanta modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 •  

  Beta çanta modelleri

  Beta çanta modelleri

  Beta markasının çanta ve ayakkabılar üzerine  başarılı tasarımlara imza attığını çok iyi biliyoruz. Bu konumuzda ise çanta modelleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu güzel modellere birde indirim eklenince çok karlı bir alışverişin kapıları açılmış oldu. Bizlerde bu güzel fırsatı sizlerle paylaşmak istedik. Galeriye geçmeden önce konumuzu inceleyerek çantalar hakkında geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

  Beta çanta modelleri için ilk incelememiz fiyatlar üzerine gerçekleşti. Normal fiyatları 400 tL ‘ ye kadar çıkan bu şık çantalar şu sıralar müthiş bir indirim ile 200 TL ile 50 TL artasında satılıyor. Bu müthiş indirimlerden yararlanabilmek için Beta mağazaları veya online satış seçeneği olarak trendyol.com sitesindeki Beta butiklerini ziyaret edebilirsiniz. Online seçeneğin geçici olacağını bilmeniz gerekiyor. Hatta bazı çanta modellerinin tükendiği söyleyebiliriz. Eliniz çabuk tutarak bu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  Dönemin trendi olan renkli çanta modelleri ve özellikle de pastel renklere ağırlık vereren Beta bu açıdan yoğun ilgi görüyor. Kış olmasına karşın canlı renklerin hala geçerli olduğunu görebiliyoruz. Bir çok modacı radikal tasarımlarla canlı renkleri kış aylarında kullanmaya devam etti. Bu konuda büyük bir ikilem var gibi gözükse de önemli olan sizin kendinizi nasıl hissettiğinizdir. Beta işini şansa bırakmayarak her tonda çanta modeli ve müthiş tasarımlarıyla her sezon başarılı ürünler sunmaya devam ediyor. Konu için derlediğimiz Beta çanta modelleri galerimizde bir çok ürünü inceleyebilirsiniz. Modelleri inceledikten sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz