.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Mayıs 2015

YORUM 0

Beyaz Uzun Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • Uzun Beyaz Elbise

  Kadınlar için beyaz giymek her zaman iddialı bir seçim olmuştur. Özellikle uzun beyaz elbiseler tercih bakımından zor olarak nitelendirebilir. Beyaz elbiseler ile çok şık görünmeyi başarabilirsiniz. Ayrıca son günlerde beyaz elbiseler konusunda çok fazla örnek görüyoruz. Bir çok ünlü isim tercihlerini bu elbiselerden yana kullanıyor.

  Beyazın bir çok farklı tonu var. Ülkemizde beyaz genellikle gelinliklerde kullanılıyor. Ancak elbise seçimlerinde beyaz rengini seçerek başarılı kombinlere ve görünümlere sahip olabilirsiniz. Asil kaın temasını sağlamak istiyorsanız dolabınızda mutlaka bu tarz tercihlere uygun modeller olmalıdır. Bugün sizlere son koleksiyonlarda dikkati çeken beyaz elbise modelleri ile devam edeceğiz. Galerimizde bununla ilgili bir çok örnek göreceksiniz.

  Genellikle yaz ayları için salaş modellerin ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz. Elbise seçimlerinizde rengi farklı seçecekseniz dahi salaş modellere ağırlık vermenizi tavsiye ediyoruz. Hele birde uzun elbise seçimi olacaksa tam olarak oversized önermesek de salaş tasarımları tavsiye edebiliriz. Tül detaylar bir çok önemli koleksiyonda dikkatleri çeken ilk detaylar arasında yer alıyor. Dilerseniz şimdi galerimize göz atalım. Ardından sizlerde düşüncelerinizle konumuza katılabilirsiniz. Galeride modelleri inceleyebilmek için dikkatinizi çeken herhangi bir resme tıklayın. Ardından galeride modeller büyük boy şekilde açılacaktır. Sizde buna göre beğendiklerinizi inceleyerek hızla tur atabilirsiniz. Beyaz elbise modelleri konusunda düşüncelerini aşağıda yer alan yorum bölümünden bize ulaştırın. Yepyeni moda araştırmaları ve konularla görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz