.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

20 Eylül 2013

YORUM 0

Beymen Bayan Ceket Modelleri

 • Sponsor
 • beymen bayan ceket modelleri

  beymen bayan ceket modelleri

  Beymen her zaman için kaliteli giyinmeyi düşünenlerin ilk tercihlerinden biri olmuştur. Sizlerden gelen talep üzerine şuan hali hazırda satışı yapılan modellerin analizini gerçekleştirdik. Fiyatlar , modeller ve detayları ile birlikte bu konumuzda size bilgi vermeye çalışacağız.

  Beymen ceket modelleri incelemesine her zaman olduğu gibi ilk olarak fiyatları araştırarak başladık. Fiyatlar ve kaliteler arasında uçurumlar olduğunu söylemek isterim. 5750  ile 130 TL arasında değişen fiyatlarla satışı yapılıyor. Örneğin yukarıda gördüğünüz modeller 3750 TL’ nin üzerinde satılan modellerdir. Tabii burada belirleyici olan kumaş kalitesi ve ürünün özelliğidir. Sizler için yukarıda resimden yola çıkarak biraz bilgi verelim.

  Alexander Wang Ceket Modelleri

   

  Bu gördüğünüz ceket %100 deriden yapılmıştır. Yapımcısı Alexander Wang ve fiyatı 3825 TL’dir. Sizlere sunacağımız ürünlerde buna göre değişkenlik göstermektedir. Beymen sizlere bir çok markanın veremeyeceği kaliteyi sunmaktadır. Bütçesi uygun olanlar için tavsiye edeceğimiz modelleri galerimizde detaylı inceleyebilirsiniz.

  Beymen , ürün seçeneği açısından da bir çok markaya göre önde yer almaktadır. Bir çok alanda modeli ve tarzı Beymen ürünleri içerisinde bulabilirsiniz. Özellikle bayanlar bu konuda her zaman daha şanslı olmuştur. Ünlü tasarımları ve özel modelleri her dönemde bulabilirler. Yapmanız gereken ürünlerini ve zamanlarını takip etmektir. Biz bu bölümde sizlere Beymen bayan ceket modelleri hakkında model önerisinde bulunacağız. Sizler beğendiğiniz modelleri isterseniz Beymen mağazaları veya resim satış sitesi beymen.com ‘dan temin edebilirsiniz.

  Son olarak galeride daha büyük boy görüntüleyebilmek için yukarıda ilk resme tıklayın. Ardından dilediğiniz gibi galerimizde gezebilirsiniz. yorumlarınızı bekliyoruz.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz