.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Ekim 2013

YORUM 0

Birbirinden güzel yeni dövme modelleri

 • Sponsor
 • en güzel dövme modelleri

  en güzel dövme modelleri

  Her geçen sene popülerliği yükselen dövme trendi önümüzdeki yılda artarak devam edeceğe benziyor. Genellikle ünlülerin yaptıkları modaya damgasını vuruyor. Bir çok ünlü özel dövmeler araştırarak tarz sahibi olmaya çalışıyor. Sizlerde özellikle bizim koleksiyon olarak oluşturduğumuz bu dövmelerle tarz sahibi olabilirsiniz. Sizler için en farklı ve güzel modelleri seçmeye çalıştık.

  Dövme ülkemizde tartışılıyor olsa da bir çok kişi dövme konusunda arayışlarına devam ediyor. Biz bu tartışmaların dışında dövme arayışında olanlara en güzel modelleri seçmek için geniş çaplı bir araştırma yaptık. Örnek çıkarabilmeniz adına özel modelleri seçmeye çalıştık. Bir çok yabancı site ve kataloğu inceledik. Binlerce resim arasından 2014 yılının trendi olacak dövme modellerini seçmeye çalıştık. Bir çok sitede yılın en iyi dövmeleri adı altında gelişi güzel bir galeri oluşturulduğunu görünce bir şeyler yapmak gerektiğine inandık. Özellikle sizlerden gelen talepleri de göz önüne alınca çalışmalar hız kazandı. Editörlerimiz derlemelerini bitirdi. Galerimize geçmeden önce beğendiğiniz modelleri twitter ve facebook platformlarında paylaşabilmeniz için her resimde buton eklenmiştir. Sizler beğendiğiniz modelleri arkadaşlarınıza sorabilmeniz ve gösterebilmeniz adına tuşa basmanız yeterli olacaktır.

  Eğer sizlerinde kendi elinizde veya bilginiz dahilinde önerebileceğiniz modeller olursa konu altında yorum bırakarak bizle iletişime geçebilirsiniz. Galerimize sizinde beğendiğiniz modelleri eklemek isteriz. Sonuç itibariyle en iyileri seçmek için bir çok kişinin düşüncesi gerekiyor.Şimdi lafı daha fazla uzatmadan galerimize göz atalım.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz