.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Ağustos 2013

YORUM 0

Bol Paça Pantolon Modası

 • Sponsor
 • bol paça kot modelleri

  bol paça kot modelleri

  Yıllar geçer ama bu moda geçmez. Belli bir kitlenin vazgeçilmezleri arasında yer alan bol paça pantolon modelleri için bizde bir galeri oluşturmaya karar verdik. Belli ünlülerinde şu günlerde yoğun olarak tercih ettiği bol paça jean modası için kısa bir bilgi paylaşımı yapalım.

  70’li yıllarda başlayan bol paça pantolon modası gün geçtikçe model değişikliği ile günümüze kadar geldi. O dönemlerde yüksek bel modası gündemdeyken bu zamanla biraz daha değişikliğe uğradı. Her sene mutlaka tercih edilen bol paça pantolonlar bu sene çok daha fazla yaygın şekilde sokak modasına yansımız durumda. Bu yıl vintage modasının etkisi kuşkusuz bunda çok etkili oldu. Geçmişe dönüş etkisini göstermeye devam ediyor.

  Bol paça pantolon kombinleme : Sokak modasında tercih edilebilecek en güzel jean modellerinden biridir. Peki nasıl doğru bir uyum sağlayacağız? Üstüne giyebileceğiniz düz bir bluz kuşkusuz şık görüntü verecektir. Bol paça pantolon ile topuklu giymenizi tavsiye ederiz. Bu şık ve rahat görünümü tamamlayacak güzel bir ayrıntıdır. Sizlere bazı kombin önerilerini yine galerimizde sunacağız. Bunun için galeride resimleri dikkatli takip etmenizde fayda var. Bir çok öneri görsel olarak hizmetinize sunulmuştur. Bunun içerisinde sizde kendinize göre kombinleme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kombinlerinizi bize ulaştırmak için iletişim bölümünden bizle iritibata geçebilirsiniz.

  Galeriye geçiş için üstteki büyük resme tıklayabilirsiniz. Böylelikle tam boy olarak galeride detaylı şekilde resimleri görüntüleyebilirsiniz. Biz sizlere yeni öneriler getirmeye başlarken sizde moda yolculuğunun keyfini çıkarın.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz