.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Ekim 2013

YORUM 0

Bu kışın çanta modelleri ve modası

 • Sponsor
 • kışın çanta modası

  kışın çanta modası

  Her sezon değişen çanta modası için sizlere geniş ve detaylı analizler sunmaya devam ediyoruz. Bu sezon içerisinde defilelerde dikkat çeken ve markaların vurguladığı modelleri galerimizde özenle seçerek sizlere sunmak istedik.

  Çanta kombinleme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu sezon sizi büyük sıkıntıdan kurtaracağız. Beklenenin aksine çok daha renkli ve kombinlemeye uygun modeller tasarlandı. Sizlerde galeriye göz atınca bizlere hak vereceksiniz. Hangi elbiseye hangi çanta lazım derdi yerine siz beğendiğiniz elbiseye göre uygun bir çanta ayarlayabileceksiniz. Bir çok marka bu konuda çok daha bilinçli tasarımlar çıkardı.Konu içerisinde renk olarak zorlanan için yine çanta kombin önerileri de olacak. Galeride kombin yazan başlıkları detaylı inceleyin. Başarılı kombinlere örnekler galeride bolca yer alıyor.

  Klasik çantalarda dahi renk seçenekleri çoğaldı. Artık yazlık kışlık çanta ayrımında çok zorlamayacağız. Özellikle desenli çantalar sizinde çok dikkatinizi çekecek. Zımba detaylarından artık yavaş yavaş uzaklaşın. Çantalarınızda daha karma ve farklı modellere yönelmeye çalışın. Özellikle bazı markalar modayı bir sezon geriden takip ediyor. Sizin bir adım öne geçmeniz için bizim gibi modayı takip eden siteleri gezmeniz gerekiyor.

  Galeri içerisinde yer alan modeller maalesef sitemiz içerisinde satılmıyor. Tamamen dönemin modasını takip edebilmeniz açısından özenle kataloglardan seçilerek ekleme yapılmıştır. Bu konuda sizlere henüz sitemiz bünyesinde yardımcı olamıyoruz. Bu konuda tarafsız olmanın sizlere çok daha yararlı olacağını düşünüyoruz. Böylece iyiye iyi , kötüye kötü diyen bir moda siteniz hep var olacak. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan bu kışın çanta modellerine bir göz atalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz