.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Haziran 2013

YORUM 0

Bu senenin etek modası

 • Sponsor
 • 2013 mini etek modası

  Bu sene özellikle dantel üzerinde durulduğunu söyleyebiliriz. Etek modelleri için otantik desenler , dantel detaylar veya iki tarafı yırtmaçlı modelleri tercih edebilirsiniz. Sizlere örnek olarak göstereceğimiz modeller ile zaten demek istediğimi çok daha iyi anlayacaksınız. Ünlülerin ve 2013 yılı tasarımların incelenmesi sonucunda açtığımız bu konumuz gelişi güzel fikirler içermemektedir. Bu sene içerisinde özellikle yaz aylarında size şiddetle tavsiye edeceğimiz bu modelleri incelemenizi öneriyoruz.

  Galeriye geçerek çok daha yakından büyük boy model analizi yapabilirsiniz. Ayrıca etek kombinleme konusunda fikir sahibi olabilmek açısından modelleri ne ile kombinlediğimizi dikkate alın.

  Galeriye geçiş için ilk resme tıklayın.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz