.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Haziran 2013

YORUM 0

Bu senenin örgü elbiseleri , örgü modası

 • Sponsor
 • örgü elbise tasarımları

  Eskimeyen bir gelenek olan örgü konusunda aslında örgü bir moda değil , kültürdür diyebiliriz. Ancak bu sene içerisinde örgü elbise modelleri konusunda ciddi artış olduğunu söylemeliyiz. Özellikle yabancı tasarımcılar ve büyük markalar örgü detayları üzerinde duruyorlar. Bir çok modelde bu detayları görmek mümkün.

  Sizler için örgü elbise modellerinden bir galeri derledik. Keyifli bir moda gezisi olacağını düşünerek sizleri modellerle baş başa bırakmak istiyoruz. Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Galeriye geçiş yaparak resimleri daha detaylı inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz