.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Temmuz 2013

YORUM 0

Bu senenin plaj modası

 • Sponsor
 • 2013 plaj giyim modası

  Her sezon değişen modayı özenle takip etmeye devam ediyoruz. Plajlarda moda olan sezonluk ürünleri detaylı şekilde incelemek lazım. Henüz hazır değilseniz bu konuyu takip edince bir çok konuda fikir sahibi olacağınıza emin olabilirsiniz.

  Plaj modası , bu sene her alanda olan geriye dönüşe tanıklık ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir kaç bikini koleksiyonunu incelemiştik. Onlarda gördüğümüz gibi vintage tarzı bu sene her alana halim. Birde neon renkler yoğun şekilde tercih ediliyor. Bu tarzların hiçbiri bana uygun değil diyorsanız elbette sizin içinde önerilerimiz olacak. Özellikle kapsamlı bir galeri oluşturarak bu konuda sizleri fikir sahibi yapmak istiyoruz. Ayrıca galerimizi en kaliteli marka ve modacıların tasarımlarından belirledik. Doğru tercihler sadece modaya uymak değildir. Özellikle söz konusu plajlar ise elbette vücut şeklinizi de dikkate almalısınız. Plajlarda görüyoruz modaya uyucam diye kendinizi rezil edenleri. Biz onlardan olmamak için özellikle resim galerimizdeki detayları iyice inceleyeceğiz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz