.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

11 Haziran 2013

YORUM 0

Bu yılın en şık abiye modelleri

 • Sponsor
 • pronovias abiye modelleri

  Bir çok defile ve tasarımın ardından bu yılın en şık abiyeleri konusunda bir derleme yapabiliriz diye düşündüm. Abiye modelleri içerisinde sizlere seçtiğimiz modeller her rengi içermektedir. En azından temel renkleri içerdiğini söyleyebiliriz. Galeriyi oluştururken popülerlik ve defilelerde gördüğü ilgiyi baz aldık. Ayrıca her bütçeye uygun modellerden seçerek kitlesel değil bütünsel olmaya çalıştık. Sonuç itibariyle her kesimden bayanın ziyaret ettiğimi sitemizde herkese göre bişeylerin olmasını istedik.

  Unutmayın bu başlıkta yayınladığımız abiyeler satılık değildir. Sadece çeşitli markaların ürünlerini sizler için derleyerek örnek oluşturmak istedik. Öneriler arayan hanımlar için derlenmiş bir galeridir.

  Galeriye geçiş için ilk resmi tıklayın ve harika bir moda yolculuğuna başlayın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz