.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Haziran 2014

YORUM 0

Büyük Beden Tozlu Giyim Bluz Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Büyük Beden Tozlu Giyim Bluz Modelleri

  Büyük Beden Tozlu Giyim Bluz Modelleri

  Büyük beden ile alakalı çok fazla ürün bulamamaktan şikayet ediyorsanız birde bu konumuza göz atın. Son dönemlerde çok fazla inceleme şansımız olmayan Tozlu Giyim , büyük beden alanında da bir çok ürün seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Konumuzda mümkün olduğunca her açıdan inceleme gerçekleştirmeye çalışacağız. Bunun dışında galerimizde de seçmiş olduğumuz bir kaç ürünü büyük boy olarak inceleyebilirsiniz. Öncesinde analizler diyor ve konumuza geçiyoruz.

  Büyük beden denince akla gelen renk siyahtır. Bu düşünceyi kafanızdan silseniz iyi olur. Yaz geldi ve bu sene de geçtiğimiz sene gibi canlı renkler moda. Seçimlerimizi yaparken bunlara dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Zaten galeride markanın ürünlerini seçerken bunlara dikkat ettik. Önemli olan sizin kendinizi nasıl hissettiğinizdir. İnsanlar eğer bir kusur bulmak isterse zaten bir şeyler bulacaklardır. Büyük beden giyimde maalesef en çok rastlanan sıkıntı seçimlerde ”yakışır mı?” korkusu oluyor. Şimdi bu korkuları bir kenara bırakalım ve alışverişin tadını çıkaralım.

  Şimdi de markanın ürünleri hakkında incelemerimize geçelim.

  Fiyat Aralığı :  12.99 TL – 59.99 TL

  Bir çok markaya göre fiyatlarının iyi olduğunu söyleyebiliriz. Daha önceki koleksiyonlarında da fiyat aralığını geniş tutarak daha fazla kitleye hitap etmeye çalışıyorlar. Ürün seçenekleri konusunda da , kalite konusunda da bir çok seçenek sunuluyor. Birde ürün materyallerini inceleyelim. En pahalı model için kullanılan materyal %95 VISKOSE %5 LYCRA

  Materyalleri araştırarak da kaliteleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Elbette her ürün aynı materyal ile üretilmemiştir. Biz burada en pahalı modeli analiz ettik. Birde bu ürünleri nerelerden alabiliriz.

  Online satış sitesi : tozlugiyim.com.tr

  Editör Yorumu: Ürünlerde çoğunlukla son dönemlerin trendi olan asimetrik detayları kullanmışlar. Canlı tonlar ve kaliteli ürünleri ile günün alışveriş önerisi olarak paylaşmak istedik.

  Tozlu Giyim Mağazaları dışında yukarıdaki online satış sitesinden ürünleri temin edebilirsiniz.Bizlerden istediğiniz başka incelemer olursa konu altında yazmanız yeterli olacaktır. Şimdi sizin için seçtiğimiz bir kaç modele galerimizde göz atalım.

  Daha fazlası için hadi bizi takip et @bayanlaraozel1

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz