.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

13 Ekim 2013

YORUM 0

Büyük küpe modası

 • Sponsor
 • büyük küpe modası

  büyük küpe modası

  İçinde bulunduğumuz sezon itibariyle büyük küpeler yeniden moda hale gelmiştir. Aslında yaz aylarında da sinyallerini veren bu trend bu sezon iyice kendini göstermeye başladı. Özellikle davetlerde ünlülerin birbirinden şık büyük küpe modelleri dikkatimizden kaçmadı.

  Her zaman belli bir kesim için vazgeçilmez olmayı başardılar. Büyük küpe modası aslında bugün çıkan bir şey değil. Ancak bu sene içerisinde çok daha yaygın olduğunu söyleyebiliriz. Defilelerde sonbahar kış sezonun tanıtımları yapılırken bir yandan da aksesuar modası için takipteydik. Bir çok modacı kreasyonlarında bu büyük küpelere yer verdi. Bunun dışında son zamanlarda gerçekleşen bir çok ödül töreninde ünlü hanımlarda bu büyük devasa küpelere bolca rastladık. Küpe modelleri çıkaran markalarda bu sezona özel bir çok yeni tasarım çıkardılar. Yani seçenek bol ve şık. Seçim yapmak ise o kadar kolay değil. Küpe tamamlayıcı unsurlar içerisinde en çok göze batandır. Bu nedenle seçimi çok doğru yapmanız gerekiyor. Makyaj , elbise ve renklerin uyumu çok büyük önem arz ediyor. Burada size düşen sitemizi ve yapılan doğru küpe tercihleri arasında yayınladığımız başarılı kombinleri dikkatle incelemek olacaktır. Konu içerisinde bunun için özel kombin resimleri de yayınladık. Görsel olarak inceleyerek çok daha iyi analiz edeceksiniz. Galerimizde ayrıca bu yılın en iyi küpe modelleri yer almaktadır. Gezin , beğenin ve paylaşın felsefesiyle sizleri öve öve bitiremediğimiz galerimize davet ediyoruz. Resimleri büyük boy görüntülemek için herhangi birinin üzerine tıklayın.

   

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz