.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Aralık 2013

YORUM 0

Calvin Klein indirimli ürünler

 • Sponsor
 • Calvin klein

  Calvin klein

  Daha önce moda sitelerimizde sıkça koleksiyonlarını tanıttığımız Calvin Klein markasının bu bölümde aksesuarlarındaki indirimlerden bahsedeceğiz. Birbirinden şık tasarımları ile bir çok kadının beğenerek takip ettiği markanın çantaları , kolyeleri , bilezikleri , küpeleri ve yüzükleri hakkında detaylı bir konu hazırladık. Galeriye geçmeden önce konuyu inceleyerek geniş bigliye sahip olabilirsiniz.

  Calvin Klein markasının aksesuarları her zaman için büyük beğeniyle karşılanmıştır. Birde bu şık tasarımlarda indirimleri görünce sizlere söylemeden geçemedik. Türkiye içerisinde çok fazla satışını yapan yer bulamıyoruz. Hele birde indirim dediğiniz zaman neredeyse imkansız oluyor. Ancak lidyana.com aksesuarlar konusunda çok başarılı bir envantere sahip. Bir çok dünyaca ünlü markayı burada bulabiliyoruz. Nitekim Calvin Klein aksesuarlarını da bu siteden temin edebilirsiniz. Galerimizde ürünler 90 ile 354 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. En pahalı ürünleri şık çanta modelleridir. Bu senenin trendi olan bilezikler konusunda da çok güzel tasarımlar bu galeride sizlerden ilgi bekliyor. Özellikle yüzük konusunda beklentilerin üzerine çıkan markanın çok şık yüzük modelleri ile de bizlere fazladan seçenek sunduğunu söyleyebiliriz. Belirttiğimiz sitede satışı yapılan bütün modelleri galerimizde sizlerin beğenisine sunduk. Sizler de özellikle dikkatinizi çeken modeller olursa yorumlarınızla konumuza katılabilirsiniz. İlerleyen dönemlerde yine markanın indirimlerini takip altına alacağız.

  Son olarak burada beğendiğiniz ürünler sitemiz üzerinde satılmamaktadır. Yukarıda satış yapılan adres bilgisi ve fiyatları belirtilmiştir. Yeni indirimli ürünler ile görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz