.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Haziran 2013

YORUM 0

Calvin Klein Sütyen Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Calvin Klein Sütyen Modelleri

  İç Giyim alanında sizlere en kaliteli ürünleri araştırmaya devam ediyoruz. Bu konumuzda ise Calvin Klein Sütyen Modelleri konusunda inceleme gerçekleştirdik. 149 ile 113 TL arasında değişen fiyatlarla satışan bu güzel ve kaliteli sütyenler için bir model galerisi oluşturduk. Prensip olarak bir ürünü tanıtırken sadece görünüşü veya fiyatı ile değil kullanılan malzemesine kadar öğrenebildiğimiz bütün detayları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bizi diğer sitelerden ayıran temel özellik budur.

  Calvin Klein fiyatları neden diğer markalara göre biraz daha pahalı? Tabi ki bu sorunun cevabı yüksek kalitesinden kaynaklanıyor. Geçtiğimiz günlerde sağlıksız kıyafetlerden bahsetmiştik. İşte bazen pahalı diye değerlendirdiğiniz ürünlerin aslında sağlığınızı düşündüğünüzde çok daha ucuza geleceğini anlıyorsunuz.

  Şuan için ürünlerini isterseniz mağazasından isterseniz de Modagram sitesinden temin edebilirsiniz. Çoğumuz ben görmeden denemeden alamam diyebilir. Bu nedenle belirtmek istedik. Ürünlerin beden olarak yüksek ihtimalle size uygun bir modeli olacaktır.

  Galeride çok daha detaylı şekilde modelleri inceleyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir resme tıklayın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz