.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Nisan 2014

YORUM 0

Calzedonia Bikini Modelleri

 • Sponsor
 • Calzedonia Bikinileri

  Calzedonia Bikinileri

  Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Calzedonia 2014 mayo ve bikini modellerini geçtiğimiz dönemlerde tanıttı. Bu koleksiyon içerisinde dikkatimizi çeken bikini modelleri ile sizleri buluşturmaya karar verdik.

  Her sezon şık tasarımları ile koleksiyonlarını dört gözle beklediğimiz Calzedonia markasının bikini modelleri beklediğimizin üstünde bir performans sergiledi. Şimdiden bir çok kişinin bahsetmeye başladığı şık bikiniler bir çok renk seçeneği ile karşımıza geliyor. Son koleksiyonunu tanıttığımızda ülkemizde de her geçen gün yükselen bir trende sahip olduklarını söylemiştik. söylediğimize ek olarak çok daha hızlı ilerlediklerini düşünüyoruz. Yaz sezonunda bu bikinilerin geçtiğimiz seneye göre daha çok satacağını sadece biz değil ünlü moda yorumcuları da düşünüyorlar. Kesimleri , renkleri ve özel tasarımları dikkatleri üzerine çeken Calzedonia bikini modelleri için galerimize göz atmanız yeterli olacaktır. Ayrıca sizlerde konu ile alakalı yorumlarınızı her an bizlere sunabilirsiniz.

  Calzedonia ile ilgili alışveriş tecrübelerinizi paylaşmanız halinde objektif yönetimimiz ile mutlaka sitemizde düşüncelerinize yer vereceğiz. Bunun dışında Calzedonia ile alakalı yeni koleksiyonları da yakından takip edeceğiz. İndirim konusunda bizden müjde bekleyenler hiç üzülmesinler. İlk indirim haberinde sizleri bilgilendireceğiz. Bunun dışında sitemizde gülük olarak indirim haberleri bulabilirsiniz. Sosyal medya kullananlar @bayanlaraozel1 adresinden twitterdan facebook.com/modablogorg sayfasından da facebook üzerinden bize ulaşabilirler. Şimdi dilerseniz bu sezonun en etkili koleksiyonlarından birine , Calzedonia 2014 yaz mayo bikini koleksiyonundan seçtiğimiz bikinilere doğru bir yolculuğa çıkalım.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz