.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Temmuz 2014

YORUM 0

Cameron Diaz Makyaj Sırları

 • Sponsor
 • Cameron Diaz makyaj

  Cameron Diaz makyaj

  Cameron Diaz ‘ın güzellik sırları içerisinde en dikkat çekici noktalardan biri de hep ölçülü görüntü veren makyajı oluyor. Bizde bu konuda ünlü ismin verdiği demeçlerden bir konu oluşturduk. İşte başarılı bir makyaj için Cameron Diaz makyaj sırları

  Uzmanların sık sık söylediği gibi Cameron Diaz önce cildini pürüzsüzleştiriyor. Makyajına mutlaka su bazlı bir nemlendiriciyle başlıyor. Bu konu ülkemizde en çok ihmal edilen konular arasında yer alıyor . Kapatıcıyla sivilce ve sivilce lekelerini gizliyor. Su bazlı fondöten kullanan ünlü oyuncu, fondötenini bütün yüzüne ve boynuna uyguluyor. Sonrasında ise daha yumuşak bir ifade vermesi için göz çevresine krem tonlarında göz farı sürüyor.

  Mavi gözlere sahip olan oyuncu daha derin bir ifade vermesi için gözünün içine mavi renkli kalem çekiyor. Bunu siz kendi göz renginize göre de düşünebilirsiniz. Gözkapağının daha büyük gözükmesi için gözkapağına bronz renkli bir göz farı uyguluyor. Gözleri ayrık olan Diaz, göz kalemini göz pınarından başlayarak sürüyor ve uzun bir kuyruk yaparak göz mesafesini dengeliyor. Far üzerine ve alt kirpiklerine pırıltılı toz far uyguluyor. Son adım olarak siyah maskarayla kirpiklerini boyuyor.

  Güzellik sırlarını merak ettiğiniz ünlüler için bize iletişim bölümünden yazmayı ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz