.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Ocak 2015

YORUM 0

Çapraz Çanta Modelleri

 • Sponsor
 • Çapraz Çanta Modelleri

  Çapraz Çanta Modelleri

  Günlük gezintilerde sizin en çok işinizi görecek çanta modellerinden biri kuşkusuz çapraz çantalardır. Piyasada hemen hemen her marka çapraz çanta modelleri için başarılı örnekler sunuyor. Konumuzda genel olarak bu tarzda üreticilerin indirimleri hakkında genel bir konu derledik. Bir çok markayı aynı anda incelemek zor bir işlem olsa da sizi memnun edecek her konu bizi çok daha fazla mutlu edecektir.

  Pierre Cardin

  Her zaman ürünlerini beğendiğimiz markaların başında yer alır. Yakın dönemde açtıkları indirim butiğinde çanta fiyatları 60 TL ile 145 TL arasında değişiyor. Çok iyi indirimler yaptıklarından mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyoruz.

  Sanmons

  Daha önce çok fazla inceleme şansımız olmadı. Genel anlamda çok fazla şikayetleri yok. Açıkçası çok net konuşmamız yanlış olur. Çok güzel modelleri olduğu bir gerçek. Fiyatı ise 64 TL olarak belirlenmiş.

  Viva Shoes

  Listemizin sürpriz markası Viva Shoes oldu. 2 şık çapraz çanta modeli ile ilgimizi çekmeyi başardı .Fiyat ise 75 YL olarak görülüyor.

  Matmazel

  Matmazel için özel bir konu hazırlarken karşımıza çıkması çok iyi oldu. Markanın çantaları genel anlamda çok başarılı. Çapraz çanta modelleri içinde aynısını söylemek mümkün. 50 TL ile 85 TL arasında değişen rakamlarla bu şık çantalara sahip olabilirsiniz.

  U.S. Polo ASSN

  Son ılarak Polo markasının çantalarını sizlere sunacağız. 75 TL ile 135 TL arasında fiyatları değişiyor. İndirimin gayet başarılı olduğunu ve markanın ürünlerinin kalitesi düşünüldüğünde bir hayli karlı aşışveriş olabileceğini düşünüyoruz.

  Bu ürünleri diesre.com online satış sitesinde bulabilirsiniz. Geçici bir süre geçerli olacak bu butiği kaçırırsanız yorum ile bize yazın. Size indirimli modellerini bulup paylaşacağız.

  Yeni konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz