.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

16 Kasım 2013

YORUM 0

Casio Kadın Saat Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Casio Saat Modelleri

  Casio Saat Modelleri

  Saat deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Casio ‘nun kadınlar için tasarladıkları yeni modelleri ve fiyatları hakkında sizleri bilgilendireceğimiz konumuza hoşgeldiniz. Sizlere model seçeneklerinden beğendiklerimizi ve şuan için uygun olan satış sitesini konu içerisinde bulabilirsiniz. Bunun dışında genel bir yorum ile piyasayı takip eden editörlerimizin değerlendirmesini de sizlere sunduk.

  Casio saat modelleri içerisinde kadınları ilgilendiren modellerle karşınızdayız. İlk olarak elbette fiyatları merak ediyorsunuz. Bizlerde sizler için fiyatları detaylı olarak araştırdık. Normal fiyatları 568 TL ‘ yi bulan bu güzel saatler şu sıralar morhipo sitesinin indirimli butikleri içerisinde482 ile 36 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Her bütçeye uygun saat üretmeye bu sezonda devam eden Casio bol ürün seçeneği ile birlikte yine bir çok kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak.

  Son dönemlerde kadınlar arasında büyük saat modası başladı. Casio bu modayı takip ederek yoğun olarak kadınlara özel büyük saat modelleri tasarladı. Sizler için hazırlanan modellerin çokluğu artı olarak görülse de farklı modeller konusunda bu senede markanın sıkıntı yaşadını söyleyebiliriz. Aslında Casio kendine has tarzı olan bir markadır. Bu nedenle pek tarzı dışında model üretmiyor. Ancak günümüz içerisinde modanın ve kombinin etkisinin yükseldiğini ve marjinal modellere dahi insanların yoğun ilgi gösterdiğini biliyoruz. Bunu Casio için eksi hanesine yazabiliriz. Fiyat , kalite ve ürün stoğu olarak artıları olduğunu ise asla inkar edemeyiz. Sizler için bu konumuzda beğendiğimiz saatlerden ve çeşitli fiyat aralıklarından belli modelleri galeride topladık. Sizler beğendiğiniz modelleri isterseniz Casio satış noktaları isterseniz de morhipo.com sitesinden temin edebilirsiniz. En azından şuan için morhipo’da butikleri bulunuyor. Bildiğiniz gibi bizim hiç bir satış sitesi ve marka ile anlaşmamız yoktur. Size en uygun olan ve dönem içerisinde indirimler yapıp cazip hale gelen her markayı size önermeye çalışıyoruz. Dilerseniz şimdi birbirinden güzel modelleri galeride inceleyelim.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz