.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

15 Kasım 2013

YORUM 0

Chanel 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

 • Sponsor
 • Chanel 2014

  Chanel 2014

  Moda haftaları bir bir geride kalırken bize harika defileleri miras bırakıyor. Beğendiğimiz markaların defilelerini detaylı şekilde inceleyerek sizlere büyük bir titizlikle sunumunu yapıyoruz. Bu konumuzda sizlerle paylaşacağımız defilemiz Chanel markasının 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu.

  Chanel 2014 yazında beklentileri karşılayacak kalitede tasarımlar sunarak bizi bu sezonda mutlu etmeyi başarıyor. Beklentileri karşılayacak tabirini biraz açalım isterseniz. Her sezon sadece giyim değil bir çok alanda yeniliklerle karşımıza çıkmayı başarıyorlar. Modaya yön veren markalardan biri olmaları sebebiyle şık , modern ve her zaman farklı oluyorlar. Bu defile içerisinde de doğal olarak bu özellikler arandı. Bol renkli , farklı tasarımlardan oluşan şık , kadınsı bir sezon Chanel’ da sizi bekliyor. Sanırım defilenin kısa özeti bu cümlede gizli. Modada vintage tarzı önümüzdeki sezon kendini iyice belli edecek. Transparan detaylar ise en çok merak ettiğimiz alanlardan biriydi. Her defilede gördüğümüz detaylar çok olmasa da Chanel defilesinde de görüldü. Buda dikkatlerimizden kaçmayan ayrıntılardan biriydi.  Tek omuz detayları artık her defilede ve özellikle de yaz mevsimi için hazırlanan tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Chanel defilesinde bu detayları atlamamış. Bazı modellerinde renkleri kullanmaktan hiç çekinmemişler. Renkli bir sezon olacağının işaretlerini bu detaylardan rahatlıkla alabiliyoruz. Aslında bu defile için bahsedilecek bir çok detay var. Aklımıza ilk gelenleri sizlerle paylaşmak istedik. Şimdi ilk olarak defilenin resim galerisini sizlere sunacağız. Ardından defilenin videosunu sitemiz içerisinde izleyebilirsiniz.

  Chanel 2014 İlkbahar Yaz Defilesi

   

  Şimdide karşınızda Chanel 2014 İlkbahar Yaz Defile Videosu

  &

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz