.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

25 Ocak 2014

YORUM 0

Chicco indirimleri

 • Sponsor
 • Chicco bebek giyim

  Chicco bebek giyim

  Bebek giyim üzerine çok fazla paylaşım yapmadığımızın farkındayız. Bu sebeple kendimizi size affettirecek kalitede bir indirim haberini paylaşmamız gerekiyordu. Chicco markasının güncel indirimleri ile kendimizi affettirebileceğimizi düşünüyoruz.  Muhteşem fiyatlar ve ürünler ile sizleri harika bir konu bekliyor. Galeriye geçmeden önce konumuzu okumanızda fayda var. Bir çok detayı konu içerisinde bulabileceksiniz.

  Chicco , bebek giyim konusunda bir çok ürünü ile sizlerin büyük beğenisini toplamış markalardan biridir. Fiyatlarının normal şartlarda dahi iyi olduğunu düşünürsek indirimlerin muhteşem bir alışveriş tercihi olacağını söyleyebiliriz. Yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlara temin edebilmek için bu konuda bir çok fırsatınız olacak. Değerlendirmelere fiyatlar ile başlayalım. Normal şartlarda 450 TL ‘ ye kadar çıkan fiyatlar şu sıralar 250 TL ile 11 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Galeri içerisinde bütün ürünlerini sizlere sunma şansımız olmadığından her alanda bir kaç ürün seçerek az çok bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. Bu fiyatlara alışverişleri Chicco mağazaları haricinde markafoni.com sitesindeki butiklerinden de temin edebilirsiniz. Ancak online butiklerin kısa zamanda tükendiğini belirtmek isteriz.

  Çok geniş çaplı bir galeri olacağından fazla bir ürün inceleme şansımız olmadı. Olabildiğince çok modelin resmini sizlerin beğenisine sunacağız. Genel olarak markanın müşterilerinin elle tutulur ciddi bir şikayeti yok. Bebek giyimde materyal kalitesi çok önemlidir. Sağlıklı ürünler kullanmanız bebeğiniz için çok büyük önem teşkil edecektir. Bu nedenle Chicco markasının hassasiyetini göz ardı etmemeliyiz. Şimdi ürünlerle sizleri baş başa bırakıyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz