.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

30 Mayıs 2013

YORUM 0

Çiçek Desenli Elbise Modelleri

 • Sponsor
 • Çiçek desenli elbise modelleri

   

  Bu sene içerisinde elbise modelleri olarak özellikle yaz aylarında çiçek desenli modelleri öneriyorum. Pudra renkler tercihiniz arasında birinci sırada olsun. Dönemin modası olarak zımba detayları ön plana çıkarken , çiçek desenleri ve hayvan figürleri yine tercih edebileceğiniz trendler olabilir.

  Ben bu seçenekler içerisinde en çok model üretilen çiçek desenlerini öneriyorum. Çünkü her kadının mizacına zımba detayları ve hayvan figürleri uyumlu olmayabilir. Ancak size uygun mutlaka çiçek desenli bir elbise bulabilirsiniz. Bu sene içerisinde yayınlanmış bir çok defilede çiçek desenleri vurgusu yapılmıştır. Örnek vermek gerekirse hemen hemen bütün defileleri örnek gösterebiliriz. Yurt içi ve dışı bir çok defile bu örnekleri tasarımlarında göstermektedir. Neon renklerin hakimiyeti içerisinde ön plana çıkan modeller içerisinde mutlaka çiçek desenli elbiseler yer almaktadır.

  2013 Modası içerisinde size önerebileceğim ünlü markalardan derlenmiş bazı çiçek desenli elbiseleri galeride toparladım. Hala bu konuda şüpheleriniz varsa resimleri ve modelleri gördükten sonra fikrinizi değiştirebilirsiniz.

  Bir çok moda sitesinde gördüğüm gelişi güzel resimler yerine arşivlerden 2013 tasarımlarını derleyerek oluşturduğum galeride gezinebilmek için ilk resme tıklayın. Ardından özel galerimizde detaylı inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Gezinirken yorumlarınızı bizden esirgemeyin.

   

  Kapalı modellerden , açık modellere , gece kıyafetlerinden , gündelik kıyafetlere kadar her türden elbiseyi beğeninize sundum. Sitemiz belli bir kesim için değil , genele hitap eden bir yapıya sahiptir. Eklenen resimler her kesimden insanı memnun edebilmesi için özenle eklenmiştir.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz