.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Aralık 2014

YORUM 0

Çikolatalı Dudak Kremi Yapılışı

 • Sponsor
 • Çikolatalı Dudak Kremi

  Çikolatalı Dudak Kremi

  Kış aylarında çatlayan ve cansız görünen dudaklara muhteşem doğal bir çözüm önerimiz var. Daha önce pek bilinmeyen çikolatanın cilde faydaları gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Bir çok önemli uzmanda çikolata ile ilgili araştırmalarını sıklaştırıyor. Ortaya çok yararlı bazı maskeler çıkabiliyor. Bu konumuzda bizde sizlerle çikolatalı dudak kremi ile dudaklarınızı kış aylarında korumanın yolunu sunacağız.

  Gerekli Malzemeler

  Shea yağı
  1 yemek kaşığı granül
  8, 10 adet çikolata dilimi
  Badem yağı
  İstediğiniz bir esansiyel yağ ( lavanta yağı, gül yağı, nane yağı gibi)

  Çikolatalı Dudak Kremi Nasıl Yapılır?

  İlk olarak badem yağı, shea yağı ve granülü eritin. Daha sonra isterseniz burada mikrodalga kullanabilirsiniz. 15 dakika bekleyin. Eridikten sonra malzemeye çikolata parçalarını ekleyin ve karıştırın. Tamamen eriyene kadar güzelce karıştırmalısınız. Dilediğiniz esansiyel yağı ekleyin. Elde ettiğiniz karışımı cam bir kaba koyun. Kremin soğumasını bekleyin ve daha sonra ağzını kapatın. Çikolatalı dudak kreminiz hazır. Üstelik hoş aromasıyla dudaklarınızda hoş bir tat bırakacaktır.

  Çikolata ile ilgili yapılmış araştırmaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz