.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Mayıs 2014

YORUM 1

Çilek Oya Örnekleri , Modelleri

 • Sponsor
 • yeni çilek oya örnekleri

  yeni çilek oya örnekleri

  Çilek oya özellikle bundan bir kaç sene önce çok revaçtaydı. Son dönemlerde yeniden trend hale gelmeye başladı. Bizde sizlerin yoğun ilgisi karşısında en güzel örnekleri araştırmaya başladık. Konu içerisinde bir çok modelin incelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Çilek oya örnekleri veya çilek oya modelleri diye tanımlayabileceğimiz galerimizi gezmenizi tavsiye ediyoruz. Örnek çıkarmak için bilgiye sahip olmayanlara da mümkün olduğunca temelden bilgiler vermeye çalışacağız.

  Örnek çıkarmak için size gerekli olan büyük bir resimdir. Bizde galerimizde olan resimleri mümkün olabildiğince büyük seçmeye çalıştık. Galeriye geçmek için herhangi bir resme tıklayın. Böylece resimleri büyük boy olarak görüntüleme şansına sahip olacaksınız. Ardından istediğiniz modelin rahatlıkla örneğini çıkarabilirsiniz. Fotokopisini çekmek için ise öncelikle resmi bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Bunun içinde resmin üzerindeyken sağ tuşa tıklayın resmi farklı kaydet deyin ve resmi bilgisayarınıza kopyalayın. Ancak resmi galeride büyük boy açtıktan sonra kopyalama işlemini gerçekleştirin.

  Şimdi sizler için özenle seçtiğimiz yeni çilek oya örnekleri ile devam ediyoruz.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  • ılknur özden diyor ki ;
   01 Nisan 2018, 08:39

   Bu yazmaları satiyormusunuz

  Yorum Yaz