.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

31 Ocak 2014

YORUM 0

Cilt bakımında dikkat edilmesi gerekenler

 • Sponsor
 • cilt bakımı

  cilt bakımı

  Cilt bakımı konusunda bir çoğumuz bilmeden bir çok hata yapıyoruz. Bu konumuz içerisinde de  dikkat edilmesi gereken bazı konular hakkında bilgiler edineceğiz.

  Sıkılaştırıcı ya da yaşlanmayı geciktirici anti-aging ürünlerin yoğun gece kremleri, mutlaka belli bir yaştan sonra kullanılmalı. Faydası olacağını düşünerek daha büyük zarar verebilirsiniz.

  Bazı ciltler yaz ve kış döngülerinde farklı ürünler kullanma ihtiyacı duyar. Mesela karma bir cilt kışın kuruyabilirken yaza doğru yağlanma eğilimine geçer. Cildin neme ihtiyacı vardır, özellikle kuru ciltlerin kış aylarında bu nemi tutabilmesi zor olur. Bu nedenle cildinizi çok iyi tanımalı ve mevsime göre çözüm üretmelisiniz.

  Kuru ciltlerin sert temizleyicilerden ve antibakteriyel sabunlardan mutlaka kurtulması gerekir. Nitekim kuruma, pullanma ve kepeklenmeye neden olacağı için uzak durun. Alkollü tonik cildinizi kurutacağından tercih etmeyin. Yazın hafif yağlı, kışın ve sonbaharda yoğun yağ içerikli nemlendirici kullanın. Nemlendiricinin üzerine yaz ve kış güneş koruyucu sürün.

  Cilt bakımlarında en önemli sorunlardan birisi de yanlış ürün kullanımıdır. Belgesi tam olmayan ürünleri kesinlikle kullanmayın. Doğal olduğu iddia edilen bir çok üründe sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bakanlık tarafından onaylı olup olmadığına dikkat edin.

  Yapılan hatalardan ve dikkat edilmesi gerekenlerden biri de tabiri caizse ”koca karı ilaçları”.  Bazıları işe yarıyor olsa da doktor onayı olmadan gelişi güzel maskeler veya öneriler denememek lazım. İşin uzmanları doğal çözüm yollarını mümkün olduğunca paylaşmaya çalışıyorlar. Cildiniz ile alakalı olarak uzman tavsiyelerinden mümkün olduğunca çıkmayın.

  Etiketler:, ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz