.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Mart 2014

YORUM 0

Clarks Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Clarks ayakkabı modelleri

  Clarks ayakkabı modelleri

  Ayakkabı dünyasının önemli markalardan biri olan Clarks ‘ın daha önce sizlere mağaza adreslerini sunmuştuk. Bu konumuzda ise gerçekleştirdikleri indirimlerden bahsedeceğiz. Hem erkek hem de kadın ayakkabıları için muhteşem önerilerimizi konu içerisinde bulabilirsiniz.  Son olarak da galerimizde modelleri ayrıntılı olarak inceleme şansına saihpsiniz.

  Clarks  ayakkabı modelleri derken aslında sandalet , babet , bot , çizme terliği de işin içine eklemek istedik. Genel olarak hepsine halk arasında ayakkabı dendiğinden başlığı da buna uygun olsun diye bu şekilde attık. Fiyatlar normal şartlarda 470 TL ‘ ye kadar çıkıyor. İndirimler neticesinde 380 TL ile 90 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Bu ürünlere sahip olabilmek için Clarks mağazaları veya limangoc.om.tr sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. İndirimlerin ne kadar daha geçerli olacağı bilinmiyor. Online alışveriş seçeneği için araştırmalara devam ediyoruz. Daha uygun sonuçlar olduğunda yine sitemizde bilgilere ulaşabileceksiniz.

  Clarks genel anlamda yüksek kaliteli ürünler üretmektedir. Tasarımlarının şıklığını da buna eklediğimizde normal fiyatları ile dahi gayet makul satışlar olabileceğini düşünüyoruz. Şimdi gerçekleştirilmiş indirimleri baz alırsak piyasada sahip olabileceğiniz kalitesine göre en iyi alışverişlerden biri olabilir. Elbette bütçenize göre karar vermelisiniz. Bizlerin Clarks için bildirecekleri bu kadar. Sizlerde markadan daha önce alışveriş yaptıysanız düşüncelerinizi sitemizde yayınlatabilirsiniz. Bunun dışında galeride modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İlginizi çeken resmin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Clarks 2014 ayakkabı modelleri galerimiz ile karşınızdayız.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz