.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

27 Ocak 2014

YORUM 0

Clarks Mağazaları , Satış Noktaları , Telefonları

 • Sponsor
 • Clarks mağazaları

  Clarks mağazaları

  Clarks dünyanın en büyük ayakkabı üreticileri markalarından biridir. 187 yıl boyunca hizmet veren köklü İngiliz markasının Türkiye içerisinde de mağazaları var. İstanbul ve Ankara içerisinde yer alan mağazaların bilgilerini sizlerle paylaşacağız. 

  Clarks Mağazaları

  Clarks İstanbul Mağazaları

  AKBATI Avm 0212 397 70 40 1. Kat

  PALLADİUM Avm Ataşehir

  Clarks Ankara Mağazaları

  ANKAMALL Avm 0312 541 18 75 2. Kat

  Zamanla yeni mağazalar açılır veya bilgiler değişirse konumuzu güncelleyeceğiz. Ulaşamadığınız adres veya telefon bilgileri için lütfen bizlerle iletişime geçin. Size yeni güncel bilgileri en kısa sürede ulaştırarak aynı zamanda konumuzu da güncellemiş olacağız.

  Sizinde merak ettiğiniz markalar varsa bizlerle iletişime geçerek bilgiler isteyebilirsiniz. Sitemiz içerisinde bir çok markanın mağaza adresleri yer alıyor. Bunlar genellikle firmaların resmi açıklamaları doğrultusunda belirleniyor. Sizin taleplerinize göre markaların adres ve iletişim bilgilerini yayınlamaya devam edeceğiz. Moda ve alışveriş üzerine geniş çalışmalar ile her gün karşınızda olmaya devam edeceğiz.

  Etiketler:, , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz