.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

12 Ekim 2013

YORUM 0

CNS Bayan Mont Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • CNS Bayan Mont Modelleri

  CNS Bayan Mont Modelleri

   

  Kaliteli markaların indirime girmiş ürünlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Spor tarzı ve kalitesiyle sizlere beğendiğimiz CNS markasının bayan mont modellerini takdim edeceğiz. Satışa sunulan bütün modelleri galerimiz içerisinde bulmanız mümkün. Yine konu içerisinde satın alabileceğiniz adres ve fiyatları bulunmaktadır.

  CNS bayan mont modelleri için ilk söyleyebileceğimiz sportif görünümlerindeki şıklıktır. Çok soğuk günler için değil ancak sonbahar aylarında birebir ürünler olduğunu söylersek yanlış olmaz. Beyler için yaptıkları modellerde bir o bu kadar güzel. Ancak biz bu konuda sizlere bayanlar için tasarladıkları yeni sezon mont modellerini sunacağız. Bir çoğunuz elbette fiyatlarını merak ediyorsunuz. İndirimli fiyatları 70 ile 35 TL arasında değişmektedir.  Normal fiyatları 120 TL ‘ ye kadar çıkıyor. Dönem içinde gerçekleşmiş bu güzel indirimden faydalanmanızı tavsiye ederiz. CNS mağazaları veya markafoni.com sitesinden ürünleri satın alabilirsiniz. Önümüzdeki dönemlerde markanın diğer ürünleri hakkında da bilgiler vermeye çalışacağız. Ayrıca belirtmekte fayda var. Bu fiyatlar geçici süre için geçerlidir. Bir süre sonra bu fiyata bulamayınca bizlere kızmayın. Bu nedenle hep söylediğimiz gibi sitemizi günlük takip etmek sizin yararınıza olacaktır. En uygun ve kaliteli ürünleri sizler için araştırıp en doğru ve düzenli şekilde sizlere sunuyoruz.

  Galeride daha büyük boy görebilirsiniz. Bunun için yukarıdaki üçlü resme tıklayın. Ardından açılan galeride resimleri büyük boy görebilirsiniz. Son olarak söyleyeceğimiz konu ve modeller hakkında olumlu olumsuz düşüncelerinizi bekliyoruz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz