.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Kasım 2013

YORUM 0

CNS tunik modelleri ve fiyatları

 • Sponsor
 • CNS Tunik modelleri

  CNS Tunik modelleri

   

  CNS daha önce sizlerle ürünlerini paylaştığımız kaliteli bir giyim markasıdır. Sizlerden gelen olumlu eleştiriler üzerine markanın diğer ürünlerini de detaylı olarak analiz etmeye devam ediyoruz. Bu bölümde CNS tunik modelleri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Model seçenekleri , fiyatları ve kalitesi hakkında merak edilenleri bu konu içerisinde bulabilirsiniz.

  Bildiğiniz gibi tunikler hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Tunik kombinlerimizin de en önemli parçalarından biri oluyor. Hal böyleyken başarılı tunik modelleri için araştırma yapmak gerekiyor. CNS kalitesine güvendiğimiz ve bu alanda iyi işler başarmış markalardandır. Bizde bu nedenle tunik modelleri hakkında bilgi almaya çalıştık. Bazı online alışveriş sitelerinde butikler açarak indirimli olarak ürünlerini online platformlarda da başarıyla satıyorlar. 30 ile 28 TL arasında değişen fiyatlarla satışları yapılıyor. Elbette bunlar indirimli rakamlar. Normal fiyatları 50 TL ‘ yi buluyor. İndirimleri yakalamak için sitemizi takip etmelisiniz. Eskiden nerede ucuz ise oranın adresini veriyorduk. Ancak artık konuyu daha sonra görüp yazanları düşünerek bu bölümü kaldırdık. Bunun yerine ürünleri beğenen arkadaşlarımızın bize yorum atması sonucu onlar için en ucuz online siteyi bulup önereceğiz. Sitemiz kendi bünyesinde ürün satmamaktadır.

  Elbette bir başka önemli durumda kalitesi. Yukarıda gördüğünüz tunikleri sizler için inceledik. %100 Viskon kullanılarak üretilmiştir. Buda fiyatın çok çok iyi olduğunu gösteriyor. Bir çokta ürün seçeneği var. Sizlere kalan galerimizde güzelce ürünleri incelemek olacaktır. Sizlere şimdiden keyifli bir moda yolculuğu diliyoruz. Galeride detaylı görüntülemek için herhangi bir resme tıklayın.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz