.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

15 Şubat 2015

YORUM 0

Colin’s Ceket Modelleri

 • Sponsor
 • Colin's Ceket Fiyatları

  Son dönemlerde tasarımları ile büyük bir çıkış yakalayan Colin’s gençlere yönelik yeni sezon ürünleri ile çok daha fazla konuşulacağa benziyor. Bay bayan ceket modellerini incelediğimizde çok fazla seçenek göze çarpmasa da fiyatlar ve ürünlerin şıklığı dikkat çekiyor. Konumuz içerisinde fiyatlar ve modellerle alakalı bilgilere sahip olabilirsiniz.

  İlk olarak bayan ceket modelleri ile başlayalım. Fiyatları 90 TL ile 40 TL arasında değişiyor. En pahalı ürüne göz attığımızda %100 Poliester kullanılarak üretildiğini görüyoruz. Erkek ürünleri ise 190 TL ile 60 TL arasında değişiyor. En pahalı üründe %100 Pamuk kullanıldığı bilgisi verilmiştir. Ürünleri Colin’s mağazaları veya colins.com.tr online satış sitelerinden temin edebilirsiniz. Linke tıklayarak size en yakın Colin’s AVM mağazalarını bulabilirsiniz.

  Bir çok üründe indirim sonrası karınız var. Şu sıra yapılan indirimler söz gelimi indirimler değil. Bir çok mağazada bildiğiniz gibi indirim yazısı standarttır.  Colin’s ise bu indirimleri gerçekten yapmış gibi görünüyor. İlerleyen konularımızda detaylı bilgiler ile yeni konularımızda yeni ve indirimli ürünlerini objektif şekilde inceleye devam edeceğiz. Sizde Colin^s ceket modelleri hakkında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz