.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

18 Haziran 2013

YORUM 0

Collezione Tayt Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Collezione Tayt Modelleri

  Alışveriş önerilerine bu bölümde Collezione ve Tayt Modelleri ile devam ediyoruz. Fiyatlarını modelleri ve detaylarını sizlere sunuş yapacağız. Galerimizde modelleri görürken altında fiyatları ile değerlendirebileceksiniz.

  Öncelikle fiyatlarla başlayalım. Collezione Tayt Fiyatları 40 ile 10 TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda şuanda bir çok ürün Collezione Mağazalarında indirime girmiş durumda. Eğer elinizi çabuk tutarsanız bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  Galerimizde detaylı inceleme için resmin üzerine tıklayın.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz