.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

1 Aralık 2013

YORUM 0

Columbia Mont Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Colmbia

  Colmbia

  Columbia markası kış aylarına canlı renklerle girmek isteyenlere şiddetle önereceğimiz markalardan biridir. Sizler için mont modellerini kapsamlı bir şekilde araştırdık. Uygun fiyatlar , modelleri , artıları , eksileri ve kalitesi hakkında bir çok detayı bu konuda bulabilirsiniz.

  1938 yılında kurulmuş köklü bir marka olan Columbia ülkemizdeki pazarda her geçen gün daha etkili olmaya başladı. Spor ürünlerinde müthiş tasarımlar üreten markanın bu konuda kadın mont modellerini inceleyeceğiz. Sportif giyinmeyi sevenler için ilgi durumuna göre markanın diğer ürünlerini de ekleyeceğiz. En önce isterseniz fiyatlara bir göz atalım.474 ile 108 TL arasında değişen fiyatlarla bu güzel montların satışı yapılmaktadır. Normal fiyatları 730 TL ‘ yi buluyor. Bu indirimler şu sıralar 1v1y.com ‘da geçerli. Ancak sizler Columbia satış noktalarından da bu güzel ürünleri temin edebilirsiniz. Bizimkisi size tamamen ucuz ve karlı alışverişi sağlayabilmek.

  Markanın mont anlamında artıları kışın diğer markalarda olan cansız renklerin aksine cıvıl cıvıl oluşudur. En büyük farklarından birini bu olarak söyleyebiliriz. Columbia mont modelleri içerisinde sizlere en beğendiğimiz modelleri bir galeride derledik. Artı olarak sayabileceğimiz başka detaylardan biri de ürün seçeneklerinin bol olması. Renk ve model olarak bir çok seçim yapma şansına sahipsiniz. Bir çok markada bu kadar çeşit imkanı bizlere sunulmuyor. Sizlerde galeride modelleri inceledikten sonra yorumlarınızla düşüncelerinizi bizlere sunabilirsiniz. Galeriye geçiş için ise herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sizlere keyifli bir moda turu dileriz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz