.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

4 Ocak 2014

YORUM 0

Defacto 2014 İndirimleri

 • Sponsor
 • Defacto çizme modelleri

  Defacto çizme modelleri

  Sizlere bu bölümde son yıllarda ciddi çıkış yakalayan Defacto ile alakalı kapsamlı indirim haberimzi sunacağız. Kaban , manto , yelek , çizme , ayakkabı ve mont gibi bir çok ürünü fiyatları ve kalitesi bakımından analiz ettik. konumuz içerisinde Defacto indirimli ürünler hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Galerimizde modelleri olabildiğince en iyilerini seçerek yayınlama çalıştık. Galeriye geçmeden önce detaylara bir göz atalım.

  Genelde kışlık ürünlerde markalar pek indirime gitmez. Ancak son yıllarda ciddi rekabet oluşması sebebiyle bir çok marka indirim kurallarını değiştirdi. Bu ritme uyan Defacto kışlık ürünlerinde ciddi indirimler başlattı. Her geçen gün kalitesini ve hedef kitlesini arttıran markanın ürünlerini çok beğendiğimizi fiyatlardan önce belirtmek isteriz. Galeride göreceğiniz ürünler 150 ile 25 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Defacto satış noktalarından temin edebileceğiniz gibi morhipo.com sitesindeki butiklerinden de temin edebilirler. Ayrıca Defacto markasının kendine ait online satış sitesi de bulunduğunu belirtmek isteriz. Biz en uygun fiyatları bulduğumuz online seçeneği gün itibariyle sizlerle buluşturuyoruz. Butikler geçici süre açık olduğundan konu tarihine bakarak değerlendirmenizi rica ederiz. İlerleyen dönemlerde konuya girecekler için bir kaç seçenek sunuyoruz. Bu dipnotu da sizlerle paylaştıktan sonra birazda ürünler hakkında bilgiler verelim. Defacto bu sezon her senekinden daha kaliteli ve uygun fiyatlar sunuyor. Bunun haricinde ürün seçeneğinin çokluğu bizi alışveriş konusunda avantajlı hale getiriyor. Galerimizde bir çok alanda ürünü sizlerle buluşturmaya çalıştık. Beğendikleriniz hakkında veya marka ile ilgili olarak düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz