.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

17 Mayıs 2013

YORUM 0

Defacto Bluz Modelleri

 • Sponsor
 • Uygun fiyatlarının yanı sıra ürünlerinde seçeneklerin çokluğu ile de beğenimizi kazanan Defacto markasının bluzlarını mercek altına alacağım. Bluzlarda bol renk ve model seçeneği arasından seçtiğimiz belirli modelleri sizlere göstereceğim. Fiyat olarak en uygun modellerle başlayalım.

  Defacto bluz

   

  Zımbalı , çizgili , basic ve cepli olmak üzere 4 uygun modeli sizlere sundum. Bu sene zımba modası zannediyorum ki artık herkes tarafından biliniyor. Resimde gördüğünüz bluzlar 17 ila 20 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Bizim için sadece fiyatları ve görünüşü önemli değil. İçerisinde kullanılan maddelerde önemli diyerek , resimlerdeki ilk zımbalı modeli inceledik.

  %100 Pamuk kullanıldığını sizlere söyleyebilirim.

  Hadi turumuza devam edelim. Şimdi biraz daha pahalı modellere bakalım.

  defacto bluz modelleri

   

  Bu modellerde 20 ile 30 TL arasında satışa sunulan modellerdir. Defacto’nun beğendiğim yönlerinden bir tanesi her tarzda ürünü müşterilerine sunmasıdır. Apolet detayları ve çiçek desenli bluzlar bu sene moda olduğunu hatırlatmak isterim. Defacto bu detayları kaçırmamış ve ürünlerinde bu ayrıntılara yer vermiş.

  Son olarak 30-40 TL arası Defacto Bluz Modelleri arasında beğendiğim modelleri sunayım.

  defacto 2013 bluz modelleri

   

  Bu senenin modasını bu modellerde de yakalamayı başarmışlar. Zımbalı , çiçekli ve işlemeli bu modeller ile hem ucuza hem de kaliteye sahip olabilirsiniz.

  Değerli takipçilerim , sizler için ürünleri bütün detayları ile incelemeye devam edeceğim. Beni sağ bölümde facebook ve twwiter adreslerimden de takip edebilirsiniz.

   

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz