.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Haziran 2013

YORUM 0

Deniz Akkaya 2013 Dasmine Koleksiyonu

 • Sponsor
 • Deniz Akkaya Dasmine 2013 tasarımları

  Deniz Akkaya Dasmine koleksiyonu şu sıralar moda dünyasının en çok konuşulan haberleri arasında yer alıyor. Aranızda mutlaka benim gibi Dasmine tasarımlarında neler var diye merak edenler vardır. Deniz Akkaya özellikle bu senenin moda trendi olan çiçek desenli elbise modelleri üzerinde durmuş. Yaz ayları içerisinde giyebileceğiniz harika tasarımlar olduğunu söyleyebilirim.

  Rengarenk bu tasarımın bütün modellerini sizlerle galerimizde paylaşmak istiyorum. Herhangi bir resmin üzerine tıkladığınızda galeriye geçiş yaparak tam boy görüntüleyerek modelleri detaylı inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz