.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

6 Nisan 2015

YORUM 0

Deri Etek Modelleri

 • Sponsor
 • Ünlülerin Deri Etek Modelleri

  Bazılarımız için deri modası hiç bir zaman geçmez. Her alanda deriyi kendimize yakıştırmayı ve doğru kombinlemeyi başarabiliyoruz. Bu konuda sıkıntı çekenlere şahane bir konu derledik. Özellikle deri eteklerini değerlendirmek için kombin bilgisi arayanlar burada yer alan görsellerden bir çok örneğe sahip olacaklar.

  Özellikle geçtiğimiz senenin ilk çeyreğinde deri modası bir hayli yoğun bir şekilde yaşandı. Açıkçası bu çok büyük bir sürpriz olmadı. Ülkemizde deri konusunda hevesli bir çok kadın var. Bazı modacılar da deri detaylarından veya deri parçalardan vazgeçmiyor. Bunun bir çok sebebi var. Ancak en önemli sebebi alıcı kitlesinin ülkemizde çok fazla olmasıdır. Dünya modası her sene değişse de ülkemizde modanın güncel halinden çok insanlar kendine neyin yakıştığına bakıyorlar. En doğru olanda bu zaten. Bunu modern çizgilerle yapabilmek için biraz da olsa modayla ilgilenmek yeterli oluyor.

  Sizin için hazırlanmış listede deri etek kombinlerine müthiş örnekler sunmaya çalıştık. Özellikle sırf deri kombin olmadan da tarz görünebileceğinizi bilmelisiniz. Bu konuda sorun yaşayınca çözümü sırf deri giymekte buluyoruz. Buda yeterli olmayabilir. Her zaman bu kombin sizi kurtarmayacaktır. Galeride resimleri daha büyük görüntülemek için ilginizi çeken resme tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece büyük boyu ile açılıp daha rahat inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz resimleri de tuşlar vasıtasıyla güvenle sosyal medyada sevdiklerinize sunabilirsiniz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan deri etek modellerine ve kombinlerine geçiyoruz.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz