.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

29 Ekim 2013

YORUM 0

Deri pantolon modelleri , modası , kombinleri

 • Sponsor
 • deri pantolon modelleri

  deri pantolon modelleri

  Bu sene içerisinde özellikle de sonbahar aylarında sıkça göreceğimiz deri pantolon modelleri için hazırladığımız konumuza hoşgeldiniz. Konu içerisinde en trend modellerin yanında başarılı kombin görüntüleri ile zenginleştirilmiş görsel galerimizi ziyaret edebileceksiniz. Bunun dışında sezonun deri pantolon modelleri hakkında bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

  Vintage esintilerinin devamı olarak deri pantolon modası git gide yayılıyor. Kış ve sonbahar ayları içerisinde bir çok kadının tercihleri deriden yana oluyor. Bir çok marka bunu ele alarak çok şık modeller tasarladı. Nitekim defilelerde de çok sık karşımıza çıktı. Sonbahar döneminde sokak modası görüntülerinde de yine bolca deri pantolonlardan göreceksiniz.

  Ayrı bir tarz olarak değerlendirenler bu konuyu okuduktan sonra düşüncelerinin yanlış olduğunu görecekler. Öyle kombinlerle karşılaşacaksınız ki sizde düşüncenizin yanlış olduğunu fark edeceksiniz. Hatta biraz daha ileri giderek yoksa bir tane veya bir kaç tane edinebileceğinizi bile söyleyebiliriz.

  Deri pantolon kombinleri hakkında bilgi edinmek isteyenlere özel bir paragraf açmak istedik. Belli modellerinin farklı kombinler yapılması gerektiğinden belli bir önerinin doğru olacağını düşünmedik. Bunun çözümünü galeride örnek olarak resimlerle göstermenin çok daha doğru olacağına inandık. Bu nedenle kombin etiketi içeren bütün modelleri dikkatli inceleyin. İçlerinde ünlülerin de yer aldığı galerimizde bir çok doğru kombin önerisi titizlikle seçilmiştir. Sizlerde dilerseniz başarılı kombinlerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. Bunun için konuya yorum yazın. Mail adresiniz sadece panelde gözükür. Mail adresinizi bizden başkası göremez. Bu vesile ile size ulaşır ve kombinlerini inceler , uygun olanları siteye ekleyebiliriz. Dilerseniz şimdi galerimize bir göz atalım.

  Etiketler:, , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz