.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

8 Kasım 2013

YORUM 0

Derimod Kadın Ceket Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Derimod Ceket Modelleri

  Derimod Ceket Modelleri

   

  Derimod her zaman ceket modelleri deyince aklımıza ilk gelen markalardan biri olmuştur. Kalitesi , ürün seçenekleri ve fiyatları ile her sezon dikkatimizi çekmeyi başarıyorlar. Bizlere twiter üzerinden ulaşan bir takipçimizin isteği üzerine piyasa araştırması yaptık. Sizler için en uygun fiyatları ve ürün model seçeneklerini bir galeride toplamaya çalıştık.

  Dermiod ceke modelleri için hazırladığımız detaylı konumuza bir kere daha hoşgeldiniz. İlk olarak manşette gördüğünüz üzere zımba detaylı ceketlerle başlamak istiyorum. Aslında bu sezon içerisinde üretimleri geçen seneye göre azaldı. Ancak Derimod çıkardığı harika tasarımlar ile ilgimizi bu yöne çekmeyi başardı. Mesela yukarıdaki resimde gördüğünüz modellerde Kapitone dikiş deayları var. Belki resim olarak çok büyük detay farkedemiyebilirsiniz.  Ancak biz sizler için gerekli incelemeyi yaptık. Şimdide en çok merak edilen kısıma yani fiyatlara geçelim.  İndirimsiz fiyatları 1000 TL gibi bir rakama satılıyor.  İndirimli fiyatları ise 360 ile 280 TL arasında değişiyor. En uygun fiyatlar markafoni.com sitesinde satılıyor.Şuan için bizim tespitlerimiz bu yönde. Genellikle geçici butikler olduğu için fiyatlar değişebilir. Bu açıdan değerlendirmeyi unutmayın. Sitemizi günlük takip edenler bu konuda sıkıntı yaşamayacaklardır.

  Sizlere Derimod ceketleri ile ilgili sunabileceğimiz çok fazla görsel var. Elimizden geldiğince bu sezona ait ürünlerini model olarak sizlere sunmaya çalıştık. Galerimizde detaylı inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için herhangi bir resme tıklmanız yeterli olacaktır. Sonrasında büyük boy olarak görüntüleyebilirsiniz. Size galeride iyi gezintiler. Şimdi karşınızda Yeni sezon Derimod ceket modelleri var.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz