.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

5 Mart 2014

YORUM 0

Desa Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Desa

  Desa

  Bir önceki konumuzda Türkiye içerisinde AVM ‘lerde yer alan bütün mağazalarını paylaşmıştık. Bu konumuzda da sizlere birbirinden şık ayakkabı modelleri incelememizi sunacağız. İndirimli fiyatları ile birlikte çok karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Ancak öncesinde detaylara göz atmanızı tavsiye ederiz.

  Desa kadın ve erkek ayakkabıları konusunda çok başarılı markalardan biridir. Bu konumuz içerisinde sadece kadın ayakkabı modellerini ele alacağız. İlerleyen dönemlerde erkek ayakkabıları içinde özel bir inceleme gerçekleştireceğiz. Öncelik her zaman olduğu gibi kadınların. Fiyatlarla incelemelerimize başlayalım.  Fiyatlar normalde 400 TL ‘ ye kadar çıkarken yeni gerçekleştirilmiş indirimler ile birlikte 100 TL ile 40 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır. Desa mağazaları haricinde dilerseniz şu sıralar trendyol.com ‘da açılan butiklerinden de bu ürünleri satın alabilirsiniz. Yerinde görmek isteyenler için bir önceki konumuzda mağaza adreslerini il il paylaştık.

  Desa ayakkabı modelleri genel anlamda kalitesinden ödün vermeyen markalardan biridir. Bunun dışında ayakkabı konusunda sağlıkta önemli bir unsudur. Sağlıklı üretilen ayakkabıları ile bizden tam not almayı başardılar. Özellikle dönemin trendini yakalayan tasarımları ile bütünleşmiş modelleri büyük bir beğeni ile sizlere sunuyoruz. Galerimizde modelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bunun dışında ilginiz çeken modeller ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz. Ayrıca marka ile ilgili alışverişleriniz olduysa görüşlerinizi objektif sitemizde de yayınlatabilirsiniz. Her markaya eşit yaklaşılıp , yorumlarınız saygı çerçevesinde olduğu sürece yayınlanacaktır.  Şimdi dilerseniz birbirinden şık ayakkabı modellerine bir göz atalım.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz