.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

23 Aralık 2014

YORUM 0

Desenli Babet Modelleri

 • Sponsor
 • Desenli Babet Çanta Modelleri

  Babet ayakkabı modellerinde genellikle karşılaştığımız portre klasik tasarımlar oluyor. Ancak özgün moda kavramının ön plana çıkacağı 2015 yılında çok daha farklı modeller düşünmelisiniz. Bazı tasarımcılar bunun bilincinde olduğu için farklı babet modellerini şimdiden beğenimize sundular. Bunlar içerisinde desenli babet modellerine ayrı bir pencere açmak istedik. Sizin için son dönemlerde dikkatimizi çeken bir kaç desenli babet modelini galerimizde sunduk.

  Leopar desenli modellerden genelde ilk akla gelen oluyor. Bunun dışında zebra desenli olan babetleri de yine listenin başına ekleyebiliriz.  Desenli dendiğinde ilk akla bu tasarımlar geliyor. Ancak bunlar dışında da çok şık modeller var. Neler mi? Hadi galerimize geçelim. Ardından yorumlarınız ve analizlerimiz devam edecek.

  Desenli Babet Modelleri Galerisi

  Alışılmışın dışında da görüldüğü gibi muhteşem babetler üretilebiliyor. Bu tarz babetleri bulmak ise o kadar kolay değil. Maalesef Türkiye’de satış yapan bir çok ayakkabı markası bu tarz babetleri çok fazla üretmiyor. Bu konu vasıtası ile sesimizi üreticilere duyurmuş olalım.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz