.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

24 Aralık 2014

YORUM 0

Desenli Çanta Modelleri

 • Sponsor
 • Farklı Desenli Çanta Modelleri

  Desenli babet modelleri konumuzdan sonra şimdi de desenli çanta modelleri hakkında detaylı bir konu ile karşınızdayız.

  Özgün moda kelimesini son dönemlerde makalelerim izde sık sık görüyorsunuz. Özgün modadan kastımız sıradışı tasarımların alışılagelmiş modellerin yerine tercih edilmesidir. Yaşınızı , tarzınızı yansıtan özel seçimlerle çok daha şık olabileceğinizi bilmelisiniz. Son dönemlerde bazı markalar ve ünlü tasarımcılar bizi haklı çıkaracak ürünler çıkardılar. Çiçek desenleri özellikle 2013 yılında tavan yapmıştı. Buna komik resimler , hayvan figürleri ve yazılarda eklendi. Şekilli modellerde son dönemde popüler olarak gösterilebilir. Hepsi bir araya geldiğinde eteklerden , ayakkabılara , tokalardan çantalara kadar her alanda desenli ürünler bulmak mümkün.

  Klişe çantalarınızı bir kenara bırakın. Sizi daha genç hissettirecek ve enerji verecek tasarımlara ne dersiniz? İşte son dönemlerde satışı yapılan bir kaç model:

  Desenli Çanta Modelleri

  Galeride yer alan etnik desenli çanta modelleri geçtiğimiz sezon bir hayli trend olmuştu. Hala çok şık tasarımlarını sokak modasında görmek mümkün. Leopar ve zebra desenleri ile kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. İlerleyen bölümlerde yeni trendler hakkında sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın. Aynı zamanda en güncel indirimleri de bu vesile ile yakalama şansına sahip olacaksınız.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz