.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

28 Aralık 2014

YORUM 0

Desenli Kazak Modelleri

 • Sponsor
 • Leopar Desenli Kazak Modelleri

  Sitemizi günlük takip edenler bir desenlidir tutturduk diye düşünebilir. Başlamışken tamamlayalım istedik. Canlı ve farklı giyinmeyi sevenlere bol alternatifli bir seçenek sunmak için kıyafetleri kısım kısım incelemeye devam ediyoruz. Bugün sizlerle desenli kazak modelleri hakkında yaptığımız trend araştırmasını sunacağız.

  Desenli pantolonları , çantaları anlıyoruz ama kazak konusunda ne tür detaylar olabilir ki? Bu soru bir çoğunuzun aklına geliyor olabilir. Kazak konusunda da bir çok koleksiyonda baktığımız kadarıyla klasik bakış açısından kurtulunduğunu görebiliyoruz.  Desenli kazaklar için tasarımcılar ilginç figürler , şekiller , hayvan tasvirleri gibi bir çok detay kullandılar. Leopar desenli kazaklar ile çok uzun süredir bir çok kadın tarafından tercih ediliyor. Şimdi galeride sizler için seçtiğimiz bir kaç modele göz atalım. Sonrasında konunun son bölümünde yazımızın devamı ile karşınızda olacağız.

  Desenli Kazak Modelleri Resim Galerisi

  Zebra , leopar gibi desenler hiç bir zaman vazgeçilmeyen trendlerdir. Bunlara ek olarak bu sene karma şekiller ve otantik detaylar eklenti. Galeride bunun örneğini çoğu kazakta görebilirsiniz. Örgü kazaklar geçtiğimiz sezonlara göre çok daha fazla tercih edilecek. Salaş ve kalın modellerin modası geçeceği söyleniyordu. Ancak koleksiyonları inceledikten sonra bununda doğru olmadığı görebiliyoruz. konuya ek olarak sizde görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Yorum yaparak konuya katılmayı ihmal etmeyin.

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz