.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

21 Ağustos 2013

YORUM 0

Dior Haute Couture 2013 2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

 • Sponsor
 • Dior Haute Couture 2013 2014 sonbahar kış modelleri

  Pariste tanıtımı yapılan harika bir defilenin görsellerini sizlerle paylaşacağız. İçlerinden derlenmiş en nadide tasarımları konumuzda sizin beğeninize sunacağız. Raf Simons imzalı bu defile aynı zamanda onun 3. Haute Couture  koleksiyonu oldu.  Son dönemde bir hayli yaygın olarak kullanılan kalın çizgiler ilk etapta dikkatimizi çeken ayrıntılar oldu.  Bunun yanında büyük baskılı motifler ve bunun yanında desenler dikkatleri üzerine çekiyor.

  Elbiselerde dikakt çekici bir detayda straplez ağırlıklı tasarımların bulunması oldu. Ayrıca aksesuar olarak kemerler ağırlıklı olarak kullanıldı. Genel anlamda başarılı bir koleksiyon olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizlerde konu ile alakalı olarak kendi yorumlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.

  Etiketler:, , , , , , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz