.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

26 Şubat 2014

YORUM 0

Diş beyazlatma yöntemleri

 • Sponsor
 • Beyaz dişler

  Beyaz dişler

  En önemli Türk doktorlardan biri olan Dr. Mehmet Öz diş beyazlatma konusunda muhteşem önerilerde bulundu. Bizde size bu önerileri maddeler halinde yayınlayacağız. Bu listede göreceklerinizi ayrıntılı şekilde uygulayın. Takıldığınız en ufak bölümde bizlere mesaj atabilirsiniz. Listede göreceğiniz karbonat miktarı bir fincanın dörtte biri kadardır. Limon suyu ise limonun yarısı kadardır.

  Dr. Mehmet Öz Diş beyazlatma formülü

  – Hazır limon suyu kullanmadan , taze bir limonu karnoatın içine sıkıyoruz.

  – Limon suyu ile karbonat karışımı köpüklü bir ha alacak.

  – Sonrasında bir miktar pamuğu karışıma batırın ve dişlerinize sürün.

  – Limon ve karbonat karışımını dişlerinizde sürdükten sonra yaklaşık bir dakika kadar bekletiyoruz.

  – Dişlerinizdeki asidi çıkarmak için dişlerinizi fırçalayoruz. Hem karbonat ve limon karışımı tadını ağzınızdan uzaklaştırmak hem de karışımın dişlerinizi aşındırmasını engellemek adına karışımı ağzınızda fazla bekletmeyip dişlerinizi fırçalamayı ve ağzınızı çalkalamayı ihmal etmiyoruz. Ağzımızda bu karşımı fazla tutmak yarar yerine zarar getirebilir.

  İşte dişlerinizi beyazlatmak bu kadar basit. Anlatım ile ilgili aklınıza takılan bir durum olursa mutlaka bizlere yorum vasıtası ile ulaşın. Mutlaka sizlere geri dönüş sağlanacaktır. İlerleyen dönemlerde özel bilgileri araştırıp sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden de takip ederek diğer kadın sitelerimiz hakkında da bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca sizinde paylaşmak istediğiniz yöntemler olursa doktor kontrolünden ve onayından sonra sitemizde yayınlayabiliriz. Yeni güzellik önerilerinde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

  Etiketler:, , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz