.SOCiAL BOOKMARKiNGTakip ediliyorum!

Sponspor

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır. 

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.    

Mail :  info@bayanlaraozel.com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi

ModaBlog.Org

.REKLAM & SPONSOR ALANI

.BLOGDASLARBlogdaş

.SERBEST KÜRSÜ

" 2015 Koton Etek Modelleri "

Yazan :

19 Eylül 2013

YORUM 0

Divarese Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

 • Sponsor
 • Divarese ayakkabı modelleri

  Divarese ayakkabı modelleri

   

  Daha önce sizlere Divarese ayakkabı modelleri ile ilgili konu açacağımızı söylemiştik. Bunun üzerine araştırmalarımızı gerçekleştirdik. Fiyat , kalite ve model olarak sizlere bir sunum gerçekleştireceğiz. Yeni sezon ürünleri ve şuan için satışı yapılan bütün modelleri bir galeride derledik. Sizlere düşen modelleri tek tek incelemek ve beğendiğiniz modeller olursa Divarese mağazaları içerisinden temin etmek. Bunun bir yolu da divarese.com.tr resmi satış sitesidir. Her zaman olduğu gibi konu sizlere öneri amacıyla eklenmiştir.

  Divarese ayakkabı fiyatları ile ilgili araştırmamız neticesinde her bütçeye uygun bir şeyler bulabileceğinizi gördük. Lüks ayakkabılardan günlük gezmeye uygun şık ve uygun ayakkabılara kadar bir çok seçenek mevcut. Bizde bunlar için genel bir tanım yapmanın yanlış olacağını düşündük.  499 ile 22,5 TL arasında değişen bir galeride sizlere genel olarak ucuz pahalı değerlendirmesi yapmak yanlış. Burada sizin karar vereceğiniz bir bölüm olacak. O da tabii ki galerimizdeki resimler. Sizler inceleyerek ucuz veya pahalı , güzel veya çirkin olduğuna karar verebilirsiniz.

  Divarese konusunda bilgi sahibi biri olarak sizlere markanın yüksek kalitede olduğunu söyleyebilirim. Örneğin yukarıda gördüğünüz 499 TL değerindeki ayakkabılar %100 deriden yapılmıştır. Fiyatlardaki değişkenlik kalitesinin ürünüdür. Müşteri memnuniyeti ve mağaza derlemeleri hakkında ufak bir detay sunmak isterim. Bir çok mağazası müşteri memnuniyeti açısından geçer not almıştır. Özellikle sunum şekilleri bu konuda çok daha başarılıdır. Bundan sonraki bölüm sizlerin analizlerinizi içeriyor.

  Galerimize geçiş için yukarıda büyük resme tıklayın. Ardından büyük boy olarak modelleri inceleyebilirsiniz.

  Etiketler:, , , , ,

  Bu hakkında sizde yorum yapmak ister misiniz ?

  Yorum Yaz